A Biatorbágyi Kábeltv Kft "Biatv" csatornáján vetített műsorok

 

2021.10.12 KEDD

10:00 - Budapestr retró
életképek a 60-as, 70-es évekből
1.rész

18:00 - Jani B(l)ack Blues
koncert

2021.10.13 SZERDA

10:00 - G.U.P project koncert

18:00 - Portré-
Horváth Imre

2021.10.14 CSÜTÖRTÖK

10:00 - Gyermekszínjátszó Találkozó
Biatorbágyon

18:00 - Ian Siegal koncert

2021.10.15 PÉNTEK

10:00 - Latin varázs

18:00 - Kórustalálkozó
Herceghalomban 2019

2021.10.16 SZOMBAT

10:00 - In memoriam
Portré - Kun lászló

18:00 - Borsodi Blues Collective
koncert

2021.10.17 VASÁRNAP

10:00 - Kodachrome band,
Tenderfoot koncert

18:00 - Kereszthegy
Így készült: Kereszthegy

2021.10.18 HÉTFŐ

10:00 - Budapestr retró
életképek a 60-as, 70-es évekből
1.rész

18:00 - Garda Benko duó koncert

2021.10.19 KEDD

10:00 - Historia koncert

18:00 - Gyergyóremetei falunapok
2019

2021.10.20 SZERDA

10:00 - Magyar Korridor Varso 1944,
Szirmai Gábor előadása a közelmúlt
elfelejtett technikai emlékeiről

18:00 - Pribojszki Mátyás Trió
koncert

2021.10.21 CSÜTÖRTÖK

10:00 - Kiss Zoli és barátai
koncert

18:00 - Gyermekszínjátszó Találkozó
Biatorbágyon

2021.10.22 PÉNTEK

10:00 - Magyar Kupa 6. forduló Viadukt SE-Balatonfüredi FC

18:00 - Magyar Császári Pillanatművek
koncert

2021.10.23 SZOMBAT

10:00 - Népdalkörök találkozója

18:00 - Mente Folk
30. éves Jubileumi koncert

2021.10.24 VASÁRNAP

10:00 - Veterán motorkerékpárral
Fekete Afrikában
Szirmai Gábor afrikai élményei

18:00 - Little G Weevil
koncert

2021.10.25 HÉTFŐ

10:00 - Portré -
Kanakisz Lefter,
Testvérvárosaink- KITI

18:00 - Ripoff Raskolnikov, Szabó Tamás,
Fekete Jenő koncert

2021.10.26 KEDD

10:00 - Jimi Taylor koncert

18:00 - In memoriam
Portré - Schnaider László
Herceghalom volt polgármestere

2021.10.27 SZERDA

10:00 - Énekszóval, muzsikával!
népdalkörök és citerazenekarok
találkozója

18:00 - Cool Water koncert

2021.10.28 CSÜTÖRTÖK

10:00 - Éles Gábor Trió
koncert

18:00 - Hangverseny Leopold és
Wolfgang Amadeus műveiből
közreműködnek a PMAMI tanárai

2021.10.29 PÉNTEK

10:00 - Portré-
Köllő Attila

18:00 - Magyar Császári Pillanatművek
koncert

2021.10.30 SZOMBAT

10:00 - Gyermekszínjátszó Találkozó
Biatorbágyon

18:00 - Ian Siegal koncert

2021.10.31 VASÁRNAP

10:00 - XX. Fúvószenekari és
tánctalálkozó

18:00 - Népdalkörök találkozója

2021.11.01 HÉTFŐ

10:00 - Mente Folk
30. éves Jubileumi koncert

18:00 - Kórustalálkozó
Herceghalomban 2019

2021.11.02 KEDD

10:00 - Budapestr retró
életképek a 60-as, 70-es évekből
1.rész

18:00 - Little G Weevil
koncert

2021.11.03 SZERDA

10:00 - Jack Cannon Blues Band
koncert

18:00 - Portré-
Horváth Imre

2021.11.04 CSÜTÖRTÖK

10:00 - Szirmai Gábor kalandjai
Szudánban 1. rész

18:00 - Mojo Workings
koncert

2021.11.05 PÉNTEK

10:00 - Latin varázs

18:00 - Kereszthegy
Így készült: Kereszthegy

2021.11.06 SZOMBAT

10:00 - Szirmai Gábor kalandjai
Szudánban 2. rész

18:00 - Magyar Császári Pillanatművek
koncert

2021.11.07 VASÁRNAP

10:00 - ZZ TAP Tribute Band koncert

18:00 - Viadukt Pilis Legea sk
Népstadion 2014

2021.11.08 HÉTFŐ

10:00 - Budapestr retró
életképek a 60-as, 70-es évekből
2.rész

18:00 - Éliás Junior koncert

2021.11.09 KEDD

10:00 - Garda Benko duó koncert

18:00 - Gyergyóremetei falunapok
2019

2021.11.10 SZERDA

10:00 - Portré-
Horváth Imre

18:00 - Pribojszki Mátyás Trió
koncert

2021.11.11 CSÜTÖRTÖK

10:00 - Historia koncert

18:00 - Portré - Győrik Ferenc

2021.11.12 PÉNTEK

10:00 - Veterán motorkerékpárral
Fekete Afrikában
Szirmai Gábor afrikai élményei

18:00 - RackaJam koncert

2021.11.13 SZOMBAT

10:00 - Redneck Roadkill koncert

18:00 - Hangverseny Leopold és
Wolfgang Amadeus műveiből
közreműködnek a PMAMI tanárai

2021.11.14 VASÁRNAP

10:00 - Portré
dr. Palovics Lajos
1.rész

18:00 - Station U2 Tribute Band koncert

2021.11.15 HÉTFŐ

10:00 - The Shenanigans koncert

18:00 - Gyermekszínjátszó Találkozó
Biatorbágyon

2021.11.16 KEDD

10:00 - Portré
dr. Palovics Lajos
2.rész

18:00 - Cool Water koncert

2021.11.17 SZERDA

10:00 - Patricio Baeza Trió koncert

18:00 - Magyar Korridor Varso 1944,
Szirmai Gábor előadása a közelmúlt
elfelejtett technikai emlékeiről

2021.11.18 CSÜTÖRTÖK

10:00 - 12. Pest Megyei Kupa-döntő
Viadukt SE - Péceli SSE

18:00 - Zongorista Találkozó

2021.11.19 PÉNTEK

10:00 - Garda Benko duó koncert

18:00 - Portré - dr. Asztalos lászló,
Verbunk

2021.11.20 SZOMBAT

10:00 - Városünnep testvérvárosokkal
2019

18:00 - Ian Siegal koncert

2021.11.21 VASÁRNAP

10:00 - Creadence Clearwater
Reborn Tribute koncert

18:00 - Kórustalálkozó
Herceghalomban 2019

2021.11.22 HÉTFŐ

10:00 - Budapestr retró
életképek a 60-as, 70-es évekből
1.rész

18:00 - Jani B(l)ack Blues
koncert

2021.11.23 KEDD

10:00 - Fekete Jenő és barátai

18:00 - XX. Fúvószenekari és
tánctalálkozó

2021.11.24 SZERDA

10:00 - Portré - Győrik Ferenc

18:00 - Jack Cannon Blues Band
koncert

2021.11.25 CSÜTÖRTÖK

10:00 - Historia koncert

18:00 - Kereszthegy
Így készült: Kereszthegy

2021.11.26 PÉNTEK

10:00 - Énekszóval, muzsikával!
népdalkörök és citerazenekarok
találkozója

18:00 - Latin varázs

2021.11.27 SZOMBAT

10:00 - Jimi Taylor koncert

18:00 - Gyergyóremetei falunapok
2019

2021.11.28 VASÁRNAP

10:00 - Szirmai Gábor kalandjai
Szudánban 1. rész

18:00 - RackaJam koncert

2021.11.29 HÉTFŐ

10:00 - Little G Weevil
koncert

18:00 - Portré -
Kanakisz Lefter,
Testvérvárosaink- KITI

2021.11.30 KEDD

10:00 - Budapestr retró
életképek a 60-as, 70-es évekből
2.rész

18:00 - Magyar Császári Pillanatművek
koncert